0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta dla kandydatów na przewodniczących paneli (POIR)

Niniejsza ankieta jest skierowana do osób, które wyraziły zainteresowanie podjęciem się pełnienia roli Przewodniczących w panelach oceniających wnioski w ramach POIR.
Jej wypełnienie powinno zająć około 5 minut.

Celem ankiety jest sprofilowanie kandydatów – co umożliwi lepsze dopasowanie konkretnego wniosku do wiedzy i umiejętności Przewodniczącego. Zależy nam na tym, aby Przewodniczący możliwie jak najlepiej odnajdowali się w tematyce wniosków, dzięki czemu poprawi się jakość oceny oraz zostanie zapewniony lepszy komfort pracy Przewodniczących paneli. Z tego powodu prosimy o kompletne i rzetelne wypełnienie ankiety – od tego zależy spełnienie jej celu.

Dane zebrane za pomocą ankiety nie będą upubliczniane, posłużą jedynie do indywidualnego dopasowania Przewodniczącego do tematyki wniosku, dla poprawy komfortu i jakości pracy Przewodniczących.

W tej ankiecie jest 13 pytań.