0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów na ekspertów NCBR

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w naborze kandydatów na ekspertów w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza, prosimy zapoznać się z ogłoszeniem o naborze oraz załączonymi do niego zasadami naboru. Warto także przygotować skany dokumentów, zwłaszcza tych potwierdzających posiadane przez Państwa wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Wypełnienie formularza powinno zająć nie więcej niż kilka minut. Mogą Państwo przerwać i zapisać swoją pracę, a następnie wrócić do wypełniania kolejnych części. Po wypełnieniu formularz zostanie automatycznie przekazany do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Po zakończeniu naboru skontaktujemy się z Państwem w sprawie jego wyników. W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Działem Wyboru Projektów w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (e-mail: eksperci-poir@ncbr.gov.pl; tel. + 48 22 39 07 401 / wewn. 632, + 48 22 39 07 256 oraz + 48 22 45 67 598).

 

W tej ankiecie jest 15 pytań.